Firma sprzątająca

W ramach stałej współpracy w standardzie dezynfekcja miejsc dotykowych

Firma sprzątająca, specjalizująca się w utrzymaniu czystości, oferuje regularną współpracę oraz dezynfekcję miejsc dotykowych jako część swoich usług.

Firma sprzątająca - dezynfekcja miejsc dotykowych w standardzie

Jesteśmy firmą sprzątającą, która wykorzystuje wielofunkcyjne środki do jednoczesnego mycia i dezynfekcji, przede wszystkim na powierzchniach biurowych. Nasze usługi obejmują obszary medyczne, gastronomię, domy opieki, sanatoria, siłownie, sale fitness i SPA, przedszkola oraz szkoły, a także wszędzie tam, gdzie istotna jest dezynfekcja powierzchni kontaktujących się z żywnością.

Nasze specjalistyczne produkty posiadają wszechstronne działanie, obejmujące likwidację bakterii, prątków, drożdży oraz wirusów. Efektywnie stosujemy je na różnorakich powierzchniach, takich jak drzwi, szafy, stoły, blaty czy podłogi, z równoczesną możliwością zastosowania do wielu wrażliwych materiałów. Dzięki naszym usługom można szybko uzyskać efekt czystości i zdezynfekowanej powierzchni, znacząco ograniczając ryzyko potencjalnych zakażeń.

Skuteczność naszych środków obejmuje działanie przeciwko bakteriom, grzybom, prątkom gruźlicy oraz wirusom otoczkowym, takim jak SARS-Cov-2, BVDV, Vacinnia, HBV, HIV, SARS, wirusy grypy typu A, Ebola, Adeno, Polio i wiele innych.

Dezynfekcja miejsc narażonych na dotyk

W ramach utrzymania czystości codziennie dezynfekujemy powierzchnie biurowe narażone na dotyk 

01

Dezynfekcja biur

Codziennie w firmie

Ogranicza rozprzestrzenianie się zarazków w przestrzeni biurowej. W bardzo dużym stopniu chroni nas i naszych współpracowników przed infekcjami. Dezynfekcje stosuje się zawsze, gdy istnieje podwyższone ryzyko zarażeniem się. Odkażamy powierzchnie szczególnie te, które są narażone na dotyk osoby zarażonej. Usuwamy nie tylko zarazki, ale i odciski palców, kurz, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w tym plamy i resztki jedzenia.

02

Środowisko

Zmniejszamy zagrożenie

Zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska naturalnego, dlatego dbamy o minimalizowanie zagrożeń związanych z potencjalnym zanieczyszczeniem zasobów przyrodniczych. Nasze wykorzystywane środki dezynfekcyjne są nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wykazują skuteczność w zwalczaniu szkodliwych mikroorganizmów. Odpowiednie proporcje środków pozwala nam unikać wprowadzania zanieczyszczeń. Regularnie kontrolujemy stężenia używanych preparatów dezynfekcyjnych

03

STOP

Przestrzeń biurowa

Mająca znaczący wpływ zdolność wirusów do długotrwałego przetrwania, szczególnie na powierzchniach często dotykanych, jest nam doskonale znana. Okres czasu od roku 2019 przyniósł naszą uwagę na nowe wyzwania związane z wirusami, szczególnie dla pracowników biurowych. Nasza firma, EcoTreelux, oferuje kompleksowe usługi, które obejmują dezynfekcję wszystkich biurowych powierzchni narażonych na kontakt, a to wszystko bez dodatkowych opłat.

Serwis sprzątający

Firma sprzątająca - w standardzie

Od kwietnia 2020 roku wprowadziliśmy dodatkowe standardy związane z regularną dezynfekcją obiektów, które obsługujemy. Trzymamy się pewnych wytycznych i robimy to codziennie, ale też zdarzają się interwencje związane z szczegółową dezynfekcją w miejscu, w którym wystąpiło zagrożenie np. COVID-19. Do codziennej i profilaktycznej dezynfekcji używamy najlepszych na rynku sprawdzonych środków firmy Medisept, dedykowanych m.in. na SARS-Cov-2.

Dzięki naszym działaniom zabezpieczamy firmę oraz pracowników przed wirusami. W podstawowym zakresie proponujemy dezynfekcję i odkażanie powierzchni dotykowych i obszarów często używanych przez pracowników, pomieszczenia wspólne oraz przedmioty znajdujące się w firmie, które regularnie przecieramy środkiem dezynfekującym np. biurka, blaty, stoły, klamki, panele dotykowe, włączniki różnego rodzaju i inne miejsca, które poprzez dotyk mogą przenosić groźnego dla nas wirusa. 

Zabezpiecz firmę przed wirusami i bakteriami

Codzienna dezynfekcja i odkażanie stanowią równie ważne elementy profilaktyki jak zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego i konieczność zakrywania ust i nosa. Zgodnie z najnowszymi badaniami, pewne wirusy na niektórych powierzchniach mogą przetrwać nawet do 72 godzin. W związku z tym wprowadziliśmy regularne procedury dezynfekcji jako integralną część naszych działań mających na celu utrzymanie czystości powierzchni narażonych na kontakt. Nasza firma przywiązuje ogromną wagę do standardów bezpieczeństwa, które są równie istotne jak nasze usługi z zakresu serwisu sprzątającego.

Mycie dłoni

Jest jednym z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów. Profilaktyczne mycie może w sposób skuteczny zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Dezynfekcja dłoni

Preparaty do dezynfekcji używa się wtedy, gdy nie mamy dostępu i możliwości umycia dłoni. W zasadzie technika dezynfekcji jest bardzo podobna do mycia mydłem. Żele i płyny używamy w sytuacjach wyjątkowych.

EcoTreelux SARS-CoV-2 dezynfekcja pomieszczeń

Maseczki ochronne

To podstawa na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa czy innego groźnego dla zdrowia wirusa. Podczas kaszlu czy kichania powstają krople, które mogą przedostać się do organizmu przez oczy, nos lub usta.

Dezynfekcja elektroniki

Codziennie mamy kontakt z różnymi przedmiotami np. smartfonem, komputerem itp. Nasze dłonie są idealnym siedliskiem do rozwoju bakterii i wirusów, które możemy w banalny i nieświadomy sposób przenosić.