2019 -2021 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

 

Zasoby naturalne

 

Czy wiesz, że słodka woda stanowi ok. 3% wszystkich zasobów? Ich wielkość jest szacowana na 35 mln m3.      Najwięcej słodkiej wody znajdziemy na Antarktydzie (lodowce i pokrywa śnieżna). Odpowiadamy na pytanie dlaczego 

ważne jest sprzątanie firm biorąc pod uwagę minimalne zużycie wody.

 

Plastik w 2021 roku

 

Nowy podatek w UE od stycznia 2021 rokuJak już wiemy, od stycznia 2021 roku zostanie wprowadzony nowy podatek. Zapłacą przede wszystkim ci, którzy kupują produkty w plastikowych opakowaniach.

 

Biodegradacja i dbanie o środowisko

 

 

Do codziennej pracy wykorzystujemy polimery biodegradowalne, które rozkładają się znacznie szybciej od tradycyjnych tworzyw sztucznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Segregacja

 

 

          Rok 2019 rozpoczął się od zmian w zakresie segregacji, serwis EcoTreelux w standardzie segreguje odpady u źródła ich powstania.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Ograniczenie emisji CO2, a sprzątanie firm

 

 

Ograniczamy zużycie energii, używając sprzętu i urządzeń wysokiej klasy energooszczędności.

Klasa "A"i wyższe.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Naszym głównym celem jest działać na rzecz ekologii i promować zrównoważony rozwój oraz podnosić poziom świadomości ekologicznej. Skupiamy się na tym co jest istotne i ważne, aby w sposób mądry zminimalizować szkody, które mogą przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Założenia realizujemy poprzez propagowanie zasad racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi, wprowadzamy śmiałe i sprawdzone ekologiczne rozwiązania, dzięki temu podnosimy świadomość społeczną w odniesieniu do zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem wód, gleby, czy powietrza. 

Każde nasze działania mają wpływ na otaczający nas świat. Nasze codzienne nawyki, zachowania mogą mieć istotny wpływ na środowisko naturalne, w którym żyjemy. 

Wspólnie z nami chroń to co najcenniejsze!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspólnie z nami chroń to co najcenniejsze

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ