Czyste okna bez smug i zacieków

Ekologiczne mycie okien dla firm

W ramach stałej i kompleksowej współpracy proponujemy naszym partnerom biznesowym ekologiczne mycie okien bez smug i zacieków

Usługi sprzątające Warszawa

EcoTreelux usługi sprzątające warszawa, okna bez smug

Mycie okien i przeszkleń w firmie

W ramach stałej i kompleksowej współpracy oferujemy mycie okien, witryn i przeszkleń znajdujących się w biurze oraz inne usługi sprzątające Warszawa. Gwarantujemy, że nasze ekologiczne mycie okien nie pozostawi żadnych smug ani zacieków. Do usuwania brudu nie używamy agresywnych środków czy wchodzących w porowatość szkła chemię. Rekomendowana i używana przez nas metoda jest w 100% skuteczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego. 

Okna bez smug - dodatkowe usługi sprzątania

Okna w każdej firmie mają istotny wpływ na czystość i estetykę każdego obiektu, szczególnie dotyczy biur i wysokich budynków. Czyste okna powodują, że więcej mamy naturalnego światła słoneczne w ciągu dnia. Zaniedbanie w sferze utrzymania w czystości okien widać jak na dłoni. Okna brudzą się szybko, odciski zatłuszczonych palców na szybach są bardzo widoczne i zwracają uwagę, nie tylko pracowników, ale i potencjalnych klientów. 

Skutecznie i cyklicznie

Skuteczność mycia nie wymaga użycia środków chemicznych, które bardzo często zostawiają smugi czy źle wyglądające zacieki. Aby mycie okien i przeszkleń przyniósł trwały i oczekiwany efekt to taka usługa powinna być realizowana minimum dwa razy w roku - najlepiej wiosną i jesienią.

Ekonomicznie i ekologicznie

Technologia ta charakteryzuje się krótkim krótkim czasem mycia, w ciągu jednej godziny jesteśmy w stanie umyć około 190 m2. Co ważne umyte okna i przeszklenia wysychają bardzo szybko nie pozostawiając śladów mycia. Metoda w 100% ekologiczna chroniąca środowisko naturalne

Bezpiecznie i profesjonalnie

Do mycia stosujemy specjalne szczotki oraz wysokie teleskopy. Ten system ma to do siebie, że maksymalnie ogranicza ingerencję w powierzchnie myjącą poprzez optymalną siłę tarcia, ciśnienie i temperaturę. Dzięki temu mamy pewność, że nie powstaną na szkle żadne uszkodzenia np. rysy.

Mycie okien i przeszkleń w ramach stałej współpracy

Gwarantujemy doskonały efekt jakościowy mytych powierzchni oraz idealny efekt wizualny. Od początku do końca koordynujemy czynności związane z myciem okien. W ramach współpracy proponujemy naszym partnerom biznesowym mycie okien jako dodatkowa usługa lub wliczona w miesięczny abonament. Oferta dotyczy mycia okien metodą tradycyjną lub alpinistyczną w oparciu o ekologiczne i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Mycie okien

Umyjemy ekologicznie okna

Mycie przeszkleń

Umyjemy ekologicznie przeszklenia

Mycie witryn

Umyjemy ekologicznie witryny

0 +

Umytych okien

0 +

Zadowolonych klientów

0

Użytej chemii

Do wyceny

Bierzemy pod uwagę parametry: wymiary okna, rodzaj szkła (przeszklenia), stopień zabrudzenia, umiejscowienie i łatwość dostępu, a w przypadku np. wysokich budynków, użycie sprzętu specjalistycznego

W przypadku usługi jednorazowej lub dodatkowej przed umyciem przesyłamy wycenę wraz z wstępnym harmonogramem mycia okien

Myjemy okna, powierzchnie szklane najczęściej z obu stron, a wiec w tym wypadku wymiary liczymy podwójnie

EcoTreelux usługa sprzątania biura

Ważny jest dostęp, a w zasadzie to czy okna są otwierane do środka

Myjemy kompleksowo powierzchnie szklane, ramę oraz futrynę okienną

Niewielkie nalepki, plamy lub inne uciążliwe zabrudzenia delikatnie usuniemy, oczywiście pod warunkiem, że będziemy mieli taką możliwość

Usługi sprzątania cennik - zamów online

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę związaną z utrzymaniem czystości na terenie całego kraju. Profesjonalne mycie okien proponujemy naszym partnerom biznesowym, którzy posiadają już w ofercie usługę sprzątania. 

W ramach serwisu sprzątającego

Propozycja dotyczy cyklicznego mycia okien – rekomendacja to minimum dwa razy w roku. Tak jak w przypadku usługi sprzątania biura tak i tutaj przy pierwszym zamówieniu prosimy zawsze o podanie wymiarów okien oraz orientacyjny stopień zabrudzenia powierzchni szklanych. Oczywiście jeżeli jest taka potrzeba to w każdej chwili możemy wysłać naszego przedstawiciela lub opiekuna, aby sam sprawdził wymiary przeszkleń.

Mycie okien

Czyste okna bez zacieków? bardzo proste! Jeżeli nie mamy pod ręką nic ekologicznego to można zastosować zwykły,  domowy ocet . Proporcje: wystarczą dwie łyżeczki octu na szklankę wody, aby okna były czyste bez zacieków. Warto pamiętać, że profile i parapet czyścimy zawsze po umyciu szyby, a nie odwrotnie.