Sprzątanie biur Warszawa Śródmieście, Mokotów

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania biur i powierzchni biurowych w Warszawie - wszystko to z użyciem w 100% biodegradowalnych środków czystości. Wybierając sprzątanie (Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola), stawiasz na lepsze jutro dla naszej planety.

Kompleksowe sprzątanie biur Wola, Żoliborz, Mokotów, Śródmieście

Jesteśmy ekologiczną firmą oferującą usługi sprzątania dla przedsiębiorstw różnych branż i specjalności. Jako pierwsi wdrożyliśmy w 100% ekologiczne usługi sprzątające, których głównym celem jest realizacja założeń zrównoważonego rozwoju oraz podnoszenie świadomości ekologicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze obiektów komercyjnych, zarówno w obszarze klienta sieciowego jak i pojedynczych nieruchomości. 

Zapewniamy wysoki standard usług i indywidualne podejście. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie boimy się jakichkolwiek wyzwań. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości sprzęcie, który spełnia wszelkie europejskie normy dotyczące zużycia energii i emitowanego hałasu. Używamy ekologicznych środków czyszczących, które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne i umożliwiają nam sprawne wykonanie pracy. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta, spełniając jego oczekiwania. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, które świadczymy z pełnym zaangażowaniem. Zachęcamy do kontaktu z nami.

 

Kompleksowe sprzątanie biur Praga Południe, Praga Północ – co oferujemy?

Usługi sprzątające

Realizując kompleksową usługę utrzymania czystości, wspieramy codzienne funkcjonowanie każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Wybierz kompleksowe sprzątanie (Praga) i zapomnij o nieporządku!

Doświadczony zespół

Delegujemy wyłącznie swoich, najlepszych pracowników, których cechuje duże doświadczenie i doskonałe wyszkolenie.

Dodatkowe usługi

Wykonujemy pranie wykładzin, mycie okien (myjemy także inne przeszklenia). Ponadto świadczymy także inne usługi niewymienione w ofercie.

Skuteczne rozwiązania

Monitorujemy przebieg każdego realizowanego zlecenia (usługi). Prowadzimy wewnętrzne audyty cykliczne, aby nieustannie podnosić jakość usług.

Optymalizacja kosztów

Jesteśmy w stanie realnie obniżyć wydatki związane ze sprzątaniem w biurach. Dostarczamy wszelkie niezbędne ekologiczne środki czystości oraz (na życzenie Klienta) artykuły higieniczne.

Standardy

Ważne są dla nas standardy jakościowe i ilościowe. Jako profesjonalny serwis sprzątający (Warszawa Praga) realizujemy zadania zgodnie z przyjętymi standardami i wcześniej przygotowanym zakresem prac

Dbamy o jakość i środowisko naturalne

Utrzymanie czystości Wola, Praga, Warszawa-Mokotów - sprzątanie biur w różnych dzielnicach Warszawy

Kompleksowe i ekologiczne usługi sprzątające dla firm.

Nasze usługi sprzątające świadczymy z dbałością o środowisko naturalne, zapewniając czystość oraz komfort. Do obsługi obiektów kierujemy wykwalifikowany oraz odpowiednio przeszkolony personel, który dba o odpowiednią częstotliwość sprzątania. Zajmujemy się sprzątaniem biur w dzielnicach takich jak: Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Mokotów, Śródmieście i Wola. Wykonujemy prace porządkowe mające na celu utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy. Myjemy podłogi, okna – wykonujemy pełen zakres prac, w tym sprzątamy też klatki schodowe w biurach.

Sprzątanie biur Śródmieście

Jako profesjonalna firma sprzątająca, specjalizująca się w sprzątaniu biur w Warszawie (na całym terenie Warszawy oraz pobliskich miejscowości) w ramach swoich usług oferujemy kompleksowe usługi sprzątania biura (min. mycie podłóg, opróżnianie koszy, sprzątanie kuchni biurowej, zadbanie o najtrudniej dostępne miejsca w Twojej firmie w ramach oddzielnej usługi i dodatkowe mycie okien). Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego też usługę sprzątanie biur (Śródmieście) wykonujemy w trakcie lub po godzinach pracy (lub według indywidualnych ustaleń). Oferujemy usługi dodatkowe np. dostarczenie artykułów higienicznych.

Profesjonalne sprzątanie biur Wola - cennik

Cena za usługę sprzątania biura zależna jest od wielkości sprzątanej powierzchni oraz zleconych zadań. W celu uzyskania orientacyjnej kwoty skontaktuj się z naszą firmą (dostępny kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego). Z pewnością znajdziemy dogodne rozwiązanie.

Zdarza się usłyszeć stwierdzenie, że bycie ekologicznym to chwilowa moda. Jesteśmy przekonani, że to stwierdzenie jest już dawno nieaktualne.

0 +

Partnerów biznesowych

0 +

Posprzątanych obiektów

0

Ekologicznie umytych okien

0 +

Utrzymanych w czystości m2

Sprzątanie pomieszczeń biurowych Warszawa: Śródmieście, Wola, Żoliborz - nasze standardy jakości

Organizacja i współpraca

Dostosowujemy zakres świadczenia usługi do specyfiki obiektu tak, aby z jak największą starannością i odpowiedzialnością realizować powierzone nam zadania.

Audyty

Dbamy o szczegóły i usprawniamy procesy, wykonując cykliczne audyty, które realizujemy wg. wcześniej przyjętych standardów

EcoTreelux standardy utrzymania czystości

Opiekun klienta

Opiekun jest w stałym kontakcie z Klientem (lub osobą przeznaczoną do kontaktu). Stale czuwa nad realizacją zadań i wysoką jakością usługi. Dodatkowo dla stałych kontaktów funkcjonuje BOK: kontakt@ecotreelux.pl.

Technologia

Sprzątamy w oparciu o wiedzę i praktyczne doświadczenie. Efektywnie i w sposób zrównoważony wykorzystujemy wiedzę i umiejętności

Jak widzą nas klienci?

Optymalizujemy koszty wszędzie tam, gdzie możemy. Zawsze słuchamy swoich klientów, dlatego stawiamy na komunikację i szybkość udzielanych odpowiedzi – to ważna część naszej pracy.

Pozytywne opinie o EcoTreelux w Google
Konkurencyjność cenowa
Różnica w jakości w porównaniu do poprzedniej firmy
Korzysta z dodatkowych usług

Usługi sprzątania biura w ramach abonamentu

Wystawimy faktury VAT i podpisujemy wszelkie umowy zobowiązujące nas do zachowania poufności ponieważ wiemy, ile warte są dane każdej firmy. Wypełnij gotowy formularz i zamów wycenę — przygotujemy ją zupełnie za darmo.

Pracownik EcoTreelux przeanalizuje aktualną sytuację biura i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Z doświadczenia wiemy, że nie ma uniwersalnej ceny za metr kwadratowy sprzątanej powierzchni, dlatego, aby uzyskać wycenę, należy odpowiedzieć na kilka pytań, które przygotowaliśmy w formularzu ”zamów wycenę” lub napisać maila na adres: kontakt@ecotreelux.pl

Sprzątanie biura Wola, Praga Północ, Południe, Mokotów, Żoliborz - jakie są nasze kluczowe zalety?

Doświadczona kadra pracowników

Nadzór opiekuna klienta

Cykliczne audyty jakościowe

Ekologiczne środki czystości

Certyfikowane artykuły higieniczne

Środki do dezynfekcji powierzchni dotykowych

Dezynfekcja i odkażanie miejsc narażonych na dotyk (sezonowo)

Najlepsze, nowoczesne narzędzia

Energooszczędny sprzęt

Wycena usług dodatkowych do 24h

kompleksowe usługi sprzątające Śródmieście, kompleksowe usługi sprzątające Mokotów

Sprawdź usługi sprzątania biura i zamów wycenę

Budujemy trwałe relacje w oparciu o współpracę. Cenimy naszych Klientów, których słuchamy i wspieramy w każdym aspekcie naszej współpracy.

Skontaktuj się z nami

Mogą Państwo złożyć zapytanie ofertowe wypełniając krótki formularz, wysyłając maila lub zadzwonić na niżej podany numer telefonu

Telefon kontaktowy
Składanie zapytań ofertowych
Adres firmy

Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Polityka Prywatności serwisu EcoTreelux sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z wysłanym formularzem (podstawa art. 6 ust. 1 lit. f. RODO