EcoTreelux ekologiczna i profesjonalna firma sprzątająca

EcoTreelux to też ekologiczna firma

EcoTreelux to ekologiczna i profesjonalna firma sprzątająca, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia i praktycznych umiejętności z nowoczesną wiedzą, zamiłowaniem do innowacyjności i niepohamowaną chęcią tworzenia przyjaznej i ekologicznej firmy. Misja zawarta jest w logo firmy i jej nazwie – angielskie słowo tree oznacza “drzewo”.

W nim jest wiedza i dbałość o środowisko, i szczegóły, dostarczając wysokiej jakości usługę opartą o doświadczenie, kompetencje i wiedzę.  Jesteśmy dumni, że oferując kompleksowe i ekologiczne rozwiązania, mamy bezpośredni wpływ na nasze środowisko naturalne.

EcoTreelux profesjonalne firmy sprzątające

EcoTreelux w liczbach

Firma EcoTreelux działa nieprzerwanie od 2019 roku oferując kompleksowe usługi ekologicznego utrzymania czystości

0
lata na rynku
0 +
lat doświadczenia w sprzątaniu
0 %
pozytywne opinie w google

Idea, doświadczenie, kompetencje i profesjonalna firma sprzątająca

Od dzieciństwa bliska była nam idea zachowania pewnej równowagi pomiędzy działalnością człowieka, a środowiskiem naturalnym. Kiedyś śmieci podlegały segregacji np. odpady organiczne wyrzucano do naturalnego – domowego – kompostownika lub karmiono nimi domowe zwierzęta. Plastik jak się pojawił to tylko w niewielkich ilościach, a który i tak był zbierany, i ponownie wykorzystywany. Słoiki, butelki, torba bawełniana, koszyk to już klasyk. Zero Waste nie jest niczym nowym, już w przeszłości pruto, zwijano, prano i przetwarzano ponownie, jednym słowem nie marnowało się nic.  Z EcoTreelux wracamy do tego co było bezpieczne i skuteczne. Usługę realizujemy w oparciu o wiedzę, kompetencję i doświadczenie. W 2019 roku jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy ekologiczny serwis sprzątający.

Powstaje firma Treelux

W I połowie 2019 roku wchodzimy na rynek z przyjazną i nowoczesną firmą sprzątającą. Wprowadzamy nową jakość w zamówieniach, jako pierwsi deklarujemy, że do 24h wyślemy wycenę

Proponujemy standardową usługę

Kilka tygodni później podpisujemy pierwszą umowę z biurem w centrum Warszawy. Z miesiąca na miesiąc zaczynamy coraz bardziej być widoczni - profesjonalna firma sprzątająca.

Powstaje EcoTreelux

W odpowiedzi na zmiany, które dzieją się na naszych oczach jako pierwsi wprowadzamy dodatkową usługę, która oferuje 100% ekologiczny serwis sprzątający.

Oficjalnie zmieniamy nazwę na EcoTreelux

Świat się zmienia, a my zmieniamy się razem z nim.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, z chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Jeżeli chcesz abyśmy oddzwonili zostaw numer.

Doskonała
Na podstawie 19 opinii
Aleksandra Zmuda
Aleksandra Zmuda
2024-02-08
Fantastyczna FIRMA ! Bardzo profesjonalny serwis, który doprowadził nasze biuro do perfekcyjnej czystości. Dział obsługi klienta działa bez zarzutów, kierownik serwisu opmocny i kontaktowy. Każdemu polecam skorzystać z usług i firmy i ozstać z nimi na dłużej :)
Mariia Piekart
Mariia Piekart
2023-02-16
Wszystko super!
Emil Kossowski
Emil Kossowski
2023-02-16
Wszystko w należytym porządku.
Oskar
Oskar
2023-02-15
Bardzo rzetelna i profesjonalna firma działająca na rynku z ogromną kulturą pracy oraz posiadająca w swojej ofercie produkty eko, których jestem zwolennikiem. Polecam bardzo serdecznie!
Marta Kinga Bruska
Marta Kinga Bruska
2022-12-29
Firma przyjazna przyjazna psom w biurze
Eliza Bakanowska
Eliza Bakanowska
2022-07-26
Od jakiegos czasu jestem czescia firmy. Na rynku jest malo firm sprzatajacych ktore podchodza z takim szacunkiem ,usmiechem do swojego zespolu. Wynagrodzenia na czas,latwy kontakt z przelozonymi. Jasne klarowne oczekiwania.Jestem bardzo zadowolona z podjetej wspolpracy. Zycze firmie fajnego rozwoju bo to dla nas rowniez oznacza plusy. Polecam nasze uslugi.
Anna Kuśmierska
Anna Kuśmierska
2021-07-09
Korzystamy z usług firmy już od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzątania naszego biura. Wszystko realizowane na czas i zgodnie z harmonogramem i ustaleniami.
Przemysław Boruch
Przemysław Boruch
2021-03-09
Wysokie standardy kontroli jakości i zadowolenia klienta. Szybka reakcje na zgłaszane prośby. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług sprzątania mojego biura i polecam każdemu kto szuka profesjonalnego podejścia oraz usług sprzątania na najwyższym poziomie.
Dorota Szadurska
Dorota Szadurska
2021-02-18
Firma poprosiła mnie abym wystawiła opinię. Z czystym sumieniem polecam firmę i ich ofertę, szczegòlnie dla tych firm co cenią sobie dobrą współpracę. Kontakt z opiekunem szybki i profesjonalny, serwis miły i słuchający uwagi. Środki ekologiczne bardzo przyjemne i pięknie pachnące. Zdecydowanie wystawiam pozytywną opinię.
Nasi partnerzy biznesowi: