Ekologiczne utrzymanie czystości

EcoTreelux ekologiczna i profesjonalna firma sprzątająca

EcoTreelux to też ekologiczna firma

EcoTreelux to ekologiczna i profesjonalna firma sprzątająca, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia i praktycznych umiejętności z nowoczesną wiedzą, zamiłowaniem do innowacyjności i niepohamowaną chęcią tworzenia przyjaznej i ekologicznej firmy. Misja zawarta jest w logo firmy i jej nazwie – angielskie słowo tree oznacza “drzewo”.

W nim jest wiedza i dbałość o środowisko, i szczegóły, dostarczając wysokiej jakości usługę opartą o doświadczenie, kompetencje i wiedzę.  Jesteśmy dumni, że oferując kompleksowe i ekologiczne rozwiązania, mamy bezpośredni wpływ na nasze środowisko naturalne.

EcoTreelux profesjonalne firmy sprzątające

EcoTreelux w liczbach

Firma EcoTreelux działa nieprzerwanie od 2019 roku oferując kompleksowe usługi ekologicznego utrzymania czystości

0
3 lata na rynku
0 +
Lat doświadczenia w sprzątaniu
0 %
Pozytywne opinie w google

Idea, doświadczenie, kompetencje i profesjonalna firma sprzątająca

Od dzieciństwa bliska była nam idea zachowania pewnej równowagi pomiędzy działalnością człowieka, a środowiskiem naturalnym. Kiedyś śmieci podlegały segregacji np. odpady organiczne wyrzucano do naturalnego – domowego – kompostownika lub karmiono nimi domowe zwierzęta. Plastik jak się pojawił to tylko w niewielkich ilościach, a który i tak był zbierany, i ponownie wykorzystywany. Słoiki, butelki, torba bawełniana, koszyk to już klasyk. Zero Waste nie jest niczym nowym, już w przeszłości pruto, zwijano, prano i przetwarzano ponownie, jednym słowem nie marnowało się nic.  Z EcoTreelux wracamy do tego co było bezpieczne i skuteczne, i dlatego w oparciu o wiedzę, kompetencję i doświadczenie w 2019 roku wprowadziliśmy ekologiczny serwis sprzątający

Powstaje firma Treelux

W I połowie 2019 roku wchodzimy na rynek z przyjazną i nowoczesną firmą sprzątającą. Wprowadzamy nową jakość w zamówieniach, jako pierwsi deklarujemy, że do 24h wyślemy wycenę

Proponujemy standardową usługę

Kilka tygodni później podpisujemy pierwszą umowę z biurem w centrum Warszawy. Z miesiąca na miesiąc zaczynamy coraz bardziej być widoczni - profesjonalna firma sprzątająca.

Powstaje EcoTreelux

W odpowiedzi na zmiany, które dzieją się na naszych oczach jako pierwsi wprowadzamy dodatkową usługę, która oferuje 100% ekologiczny serwis sprzątający.

Oficjalnie zmieniamy nazwę na EcoTreelux

Świat się zmienia, a my zmieniamy się razem z nim.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, z chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Jeżeli chcesz abyśmy oddzwonili zostaw numer.

Nasi partnerzy biznesowi: