2019 -2021 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

 

 

 

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę związaną z utrzymaniem czystości na terenie całego kraju. Profesjonalne mycie okien proponujemy naszym partnerom biznesowym, którzy posiadają już w ofercie usługę sprzątania. Propozycja dotyczy cyklicznego mycia okien - rekomendacja to minimum dwa razy w roku. Tak jak w przypadku usługi sprzątania biura tak i tutaj przy pierwszym zamówieniu prosimy zawsze o podanie wymiarów okien oraz orientacyjny stopień zabrudzenia powierzchni szklanych. Oczywiście jeżeli jest taka potrzeba to w każdej chwili możemy wysłać naszego przedstawiciela lub opiekuna, aby sam sprawdził wymiary przeszkleń.

Gwarantujemy, że nasze mycie okien nie pozostawi żadnej smugi ani zacieków. Do usuwania brudu nie używamy agresywnych środków czy wchodzących w porowatość szkła chemię. Rekomendowana i używana przez nas metoda jest w 100% skuteczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego. 
W ramach stałej współpracy oferujemy kompleksowe i profesjonalne mycie okien, witryn i przeszkleń znajdujących się w biurze i firmie.

Sprzątanie biura i mycie okien

Profesjonalne mycie okien i przeszkleń

Mycie okien i przeszkleń w ramach stałej współpracy

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Warto pamiętać

 

  • do wyceny bierzemy pod uwagę parametry: wymiary okna, rodzaj szkła (przeszklenia), stopień zabrudzenia, umiejscowienie i łatwość dostępu, a w przypadku np. wysokich budynków, użycie sprzętu specjalistycznego

  • przed umyciem prześlemy maile wraz z ostateczną ceną za usługę (w przypadku usługi jednorazowej lub dodatkowej)

  • mailowo lub telefonicznie ustalamy termin mycia

  • myjemy okna, powierzchnie szklane najczęściej z obu stron, a wiec w tym wypadku wymiary liczymy podwójnie

  • ważny jest dostęp, a w zasadzie to czy okna są otwierane do środka

  • myjemy kompleksowo powierzchnie szklane, ramę lub futrynę okienną

  • niewielkie nalepki, plamy lub inne uciążliwe zabrudzenia delikatnie usuniemy, oczywiście pod warunkiem, że będziemy mieli taką możliwość

 

Bezpiecznie i profesjonalnie

 

Do mycia stosujemy specjalne szczotki oraz wysokie teleskopy. Ten system ma to do siebie, że maksymalnie ogranicza ingerencję w powierzchnie myjącą poprzez optymalną siłę tarcia, ciśnienie i temperaturę. Dzięki temu mamy pewność, że nie powstaną na szkle żadne uszkodzenia np. rysy. 

 

Ekonomicznie i ekologicznie

 

Technologia ta charakteryzuje się krótkim krótkim czasem mycia, w ciągu jednej godziny jesteśmy w stanie umyć około 190 m2. Co ważne umyte okna i przeszklenia wysychają bardzo szybko nie pozostawiając śladów mycia. Metoda w 100% ekologiczna chroniąca środowisko naturalne.

 

Skutecznie i cyklicznie

 

Skuteczność mycia nie wymaga użycia środków chemicznych, które bardzo często zostawiają smugi czy źle wyglądające zacieki. Aby mycie okien i przeszkleń przyniósł trwały i oczekiwany efekt to taka usługa powinna być realizowana minimum dwa razy w roku - najlepiej wiosną i jesienią. 

Mycie witryn i przeszkleń - tak jak i w przypadku okien oferujemy profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowaną odpowiednio kadrę. Nasza propozycja dotyczy mycia okien metodą tradycyjną lub alpinistyczną w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. 

 

Mycie okien - oferujemy doskonały efekt jakościowy mytych powierzchni oraz idealny efekt wizualny. Od początku do końca koordynujemy czynności związane z myciem okien. Usługa może być wliczona w miesięczny abonament lub zlecona jako dodatkowa usługa. 

 

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ