2019 -2021 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

Proponujemy sprzątanie biur w oparciu o ekologiczne rozwiązani.

 

 

 

Doświadczonego pracownika

 

 

 

Wycena usług dodatkowych do 24h

 

 

 

Indywidualny zakres

 

 

 

Niezbędny sprzęt

 

 

 

Certyfikowane artykuły higieniczne

 

 

 

Ekologiczne środki czystości

 

 

 

Nadzór opiekuna klienta

Ekologiczne sprzątanie biura

 

 

Dbamy nie tylko o to, aby nasze środki czystości spełniały ekologiczne normy, artykuły były odpowiednio certyfikowane, a worki minimalizowały zanieczyszczenie środowiska, ale również o czystość i estetykę powierzonych obiektów. Nasze usługi np. sprzątanie biur Warszawa i inne miasta, które oferujemy są w 100% bezpieczne i mają potwierdzoną skuteczność. Zapewniamy porządek i komfort w każdym miejscu, w którym pracujemy. Serwis sprzątający świadczy usługę w dyskretny sposób, mając na uwadze poranne lub wieczorne sprzątanie biura oraz różne obiekty, i różne wymagania. Do pomieszczeń kierujemy nasz wykwalifikowany personel, który dysponuje energooszczędnym i nowoczesnym sprzętem. 

W celu uzyskania indywidualnej wyceny prosimy o wypełnienie formularza "Zamów wycenę".

Jesteśmy ekologiczną firmą i ogólnopolskim dostawcą usług dla firm oraz przedsiębiorstw różnych branż i specjalności. Jako pierwsi wdrożyliśmy w 100% ekologiczny serwis sprzątający, którego głównym celem jest realizacja założeń zrównoważonego rozwoju oraz podnoszenie świadomości ekologicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze obiektów komercyjnych, zarówno w obszarze klienta sieciowego, jak i pojedynczych nieruchomości. Decydując się na ekologiczny serwis otrzymują Państwo profesjonalne i kompleksowe usługi utrzymania czystości, które zadbają o czyszczone powierzchnie i środowisko naturalne.

Sprawdź usługę i zdecyduj się na sprzątanie biur Warszawa oraz inne miasta takie jak Gdańsk, Białystok, Poznań, Wrocław, Katowice - cała Polska

Optymalizacja kosztów związana z usługą utrzymania czystości w firmie zaczyna się od spotkania i omówienia w pierwszej kolejności m.in. cenę serwisu oraz dodatkowych opcji, które oferujemy już w ramach stałej współpracy. Analizujemy i porównujemy wydatki jakie ponosi firma co miesiąc. Oceniane są bardzo różne aspekty, a w szczególności cena. Podczas spotkania sprawdzamy czy możemy zaproponować tańszą alternatywę np. dla artykułów higienicznych, które nie tylko mają mniejszą cenę, ale rownież są ekologiczne.

W ramach abonamentu - sprzątanie biur Warszawa i cała Polska

ZAMAWIAM BEZPŁATNĄ WYCENĘ

W ramach ekologicznego serwisu współpracujemy z fundacjami, placówkami handlowymi, biurami coworkingowymi, kancelarią, firmami usługowymi, a także z średnimi i małymi firmami z całej Polski.

Oferujemy całodobowe Sprzątanie biur Warszawa

 

W 2021 uruchamiamy ekologiczne zamówienia online

 

Ważne są dla nas doświadczenia związane z ekologiczną usługą, dlatego dbamy o jakość, konkurencyjne ceny, ale i o satysfakcję. W pierwszej kolejności słuchamy swoich klientów. reagujemy na każdy konkretny aspekt lub problem. Często telefonicznie lub podczas spotkania prosimy o feedback, czy opinię. Dodatkowo w zakładce "Twoja opinia" można wypełnić ankietę i przesłać ją do nas - ankieta anonimowa. Z doświadczenia wiemy, że w obecnych czasach nie lubimy długo czekać, szczególnie gdy mamy ważne pytanie lub problem do rozwiązania, dlatego stawiamy na komunikację i szybkość udzielanych odpowiedzi - to ważna część naszej pracy. 

Pozytywne opinie o EcoTreelux w google                                                              99%

Ekologiczne utrzymanie czystości konkurencyjne cenowo w                              85%

Widzi różnice w ekologicznym sprzątaniu                                                               93%

Tylu klientów korzysta z dodatkowych ekologicznych rozwiązań                        45%

Usługi są realizowane przez pracowników EcoTreelux zgodnie z wcześniej przygotowanym zakresem, w oparciu o najwyższe - ekologiczne - standardy. Dostarczamy wszelkie niezbędne środki czystości i certyfikowane artykuły higieniczne.  Działamy ekologicznie i elastycznie, dostosowujemy się do potrzeb i słuchamy naszych klientów. Często proponujemy alternatywne rozwiązania, którą wpisują się w naszą idee. W ramach stałej współpracy nasz zespół zadba o posprzątanie pomieszczeń biurowych, open space, sal konferencyjnych, mebli, sprzętu, kuchni, zaplecza kuchennego, korytarzy, toalet, łazienek, kabin prysznicowych itd. Umyjemy przeszklenia i okna wewnątrz jak i na zewnątrz (mycie wysokościowe, alpinistyczne), kilka razy w roku wypierzemy wykładzinę dywanową, dywany itp. oraz zaimpregnujemy kamień, wykładzinę PCV, i to wszystko w zgodzie z naturą.

 • usługi dodatkowe - monitorujemy etap wdrożenia, a następnie przebieg realizowanej usługi. Wprowadzamy skuteczne ekologiczne rozwiązania, produkty i procesy oraz nowoczesny sprzęt.

 

 • rachunki - to personel kompetentnych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, których delegujemy wg. doświadczenia do wykonywania usługi. 

 

Optymalizujemy serwis sprzątający

 • usługę - atrakcyjna cena samej usługi to nie wszystko, bardzo często przy niskiej cenie 

 

 • dostawy - w ramach ekologicznych standardów wypierzemy wykładzinę dywanową, umyjemy przeszklenia zewnętrzne i wewnętrzne, zdezynfekujemy powierzchnię biurową, oraz realizujemy inne usługi wg. indywidualnych ustaleń.

 

 • organizacja i współpraca - dostosowujemy zakres świadczenia usługi do specyfiki obiektu. Podczas współpracy z starannością i odpowiedzialnością realizujemy powierzone nam zadania.

 

 • technologia - precyzyjnie opracowujemy technologię, korzystamy z sprawdzonych i skutecznych systemów utrzymania czystości.

 

 • personel - delegujemy do pracy doskonale wyszkolony i estetycznie wyglądający personel, który dopasowujemy wg. lokalizacji sprzątanego obiektu. 

 

 • doświadczenie - sprzątamy w oparciu o wiedzę i praktyczne doświadczenie, efektywnie i w sposób zrównoważony wykorzystujemy swoje zasoby (np. czas, wiedzę, umiejętności).

 

 • wzajemne relacje - budujemy relacje w oparciu o współpracę, cenimy naszych partnerów biznesowych, których słuchamy i wspieramy, stale poszukujemy nowych sposobów działania. 

 

 • opiekun klienta - będący w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobą dedykowaną do kontaktu, który czuwa nad jakością, i ekologicznymi standardami oraz zarządza pracą zespołu.

 

 • audyty - dbamy o szczegóły i usprawniamy procesy wykonując cykliczne audyty, które realizujemy wg. wcześniej przyjętych norm.

 

 • ekologicznie - pracujemy na ekologicznych, skutecznych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego środkach czystości oraz w 100% biodegradowalnych materiałach.

 

Dbamy o środowisko naturalne i jakość usługi 

100% ekologiczne utrzymanie czystości

 

Środki czystości i artykuły higieniczne

 

Dostarczamy wszelkie niezbędne ekologiczne środki czystości, i jeżeli jest taka potrzeba to również certyfikowane artykuły higieniczne. 

Ekologiczna sprzątanie biura Warszawa oraz cała Polska

 

Ekologiczne utrzymanie czystości

 

Usługi są realizowane przez pracowników zgodnie z przyjętymi standardami ekologicznymi, i wcześniej przygotowanym zakresem prac. 

Proponujemy firmom w całym kraju kompleksowe i ekologiczne usługi utrzymania czystości. Dbamy o środowisko naturalne, estetykę, i porządek w obiektach, zapewniając czystość oraz komfort. Do obsługi obiektów kierujemy wykwalifikowanych, rekomendowanych przez nas, odpowiednio przeszkolonych pracowników. Stosujemy bezpieczne dla środowiska, skuteczne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt i technologie. Jesteśmy przygotowani do należytego świadczenia usług porządkowych w różnego rodzaju obiektach i ich otoczeniu.

 

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ