Sprzątanie biura Warszawa

Zmniejszamy koszty nawet o 50%

W ramach stałej współpracy proponujemy optymalizację kosztów, zmniejszając wydatki związane z usługą utrzymania czystości

Ekologicznie nie znaczy drogo!

EcoTreelux zwiększamy zysk sprzątanie biur Warszawa

Zmniejszamy koszty - sprzątanie biur

To pierwszy etap do większych zysków każdej firmy, która decyduje się na współpracę z EcoTreelux. Dzięki optymalizacji, ekologiczny i kompleksowy serwis sprzątający jest bardziej konkurencyjny niż standardowa oferta innej firmy.

Zmniejszanie kosztów w przedsiębiorstwie i zwiększanie zysków jest jednym z najbardziej kluczowych elementów prowadzenia działalności gospodarczej – więcej informacji (tutaj). Coraz więcej firm decyduje się na cięcia w firmie, a dlaczego tak się dzieje, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Sytuacja gospodarcza w 2020 roku spowodowała, że wiele firm zaczęło realnie redukować wydatki, przy jednoczesnym zachowaniu takiej samej jakości. 

Zwiększamy zysk - sprzątanie biura Warszawa

Zauważając ten trend i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom względem obniżania kosztów związanych z serwisem sprzątającym nasza firma proponuje optymalizację kosztów  związanych z usługą. Dzięki stałej i kompleksowej współpracy jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty stałe nawet o 50% i zwiększyć realnie zysk, zwiększając standard usługi, który wcześniej był utrzymywany przez inną firmę sprzątającą.

Zwiększamy zysk

Optymalizacja kosztów obejmuje konkretne punkty związane z utrzymaniem czystości, które mogą przełożyć się na widoczne dla firmy oszczędności. Działania w kierunku optymalizacji czy inaczej mówiąc zwiększenie zysków, mają na celu racjonalizację kosztów na różnych poziomach. Takie działania przyczyniają się w dalszej perspektywie do szybszego wzrostu firmy, która decyduję się na optymalizację.

Utrzymujemy standardy

Już na etapie procesu ofertowego, realizujemy założone standardy, które podczas wdrożenia przyjmują ostateczny kształt. Każda wycena czy zakres jest ustalany indywidualnie, a cały proces przygotowania w głównej mierze skupia się na optymalizacji i uzyskaniu najwyższego poziomu efektywności oraz jakości usług. Jednym słowem szukamy najlepszego rozwiązania dla naszych partnerów biznesowych.

Kompleksowo i elastycznie

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem proponując niestandardowe rozwiązania oraz sprawdzone usługi ekologicznego sprzątania biur. Korzystamy z nowych i sprawdzonych rozwiązań, które wdrażamy, jak również modyfikujemy te aktualne. Dostosowujemy się oraz jesteśmy elastyczni na każdym poziomie współpracy. Możemy się pochwalić ponad 10 - letnim doświadczeniem w sprzątaniu biur i różnego typu obiektów.

Sprzątanie biura to nie wszystko - usługi w procesie optymalizacji kosztów

Podczas optymalizacji nasz pracownik wnikliwie analizuje poszczególne obszary w ramach usługi i porównuje obecne koszty, które firma ponosi co miesiąc. Przeprowadzona przez nas analiza umożliwia znalezienie odpowiedniej alternatywy dla obecnych kosztów, które mogą podlegać optymalizacji. Szczegółowo przeprowadzona analiza, może znacząco zmniejszyć koszty nawet o 50%.  Zaoszczędzone środki finansowe, które można zredukować poprzez zmniejszenie stałych kosztów, mogą Państwo zainwestować w inne obszary, które bezpośrednio wpływają na rozwój firmy.

Firm optymalizuje koszty w 2021
Firm ogranicza nakłady finansowe
Firm zmaga się z kryzysem

Korzyści ze współpracy

Optymalizacja kosztów w firmie niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze to obniża koszty samej usługi, może przyczynić się do usprawnienia administracji, recepcji lub działu zamówień oraz do udoskonalenia działu w zakresie zarządzania. Proponowana przez nas optymalizacja może wpłynąć na znaczne obniżenie kosztów związanych z zamówieniami, który jest wliczony jako stały koszt każdej firmy. Prócz ekologii i atrakcyjnej cenowo usługi dajemy naszym przyszłym i obecnym partnerom biznesowym możliwość zwiększenia realnych zysków oferując nie tylko kompleksowe usługi sprzątania biur czy innych obiektów, które wymagają stałego utrzymania czystości, ale również opcję optymalizacji, którą proponujemy w ramach stałej współpracy. 

Obniżenie kosztów

Na podstawie wstępnej analizy odpowiednich obszarów możemy znacząco zredukować koszty związane z serwisem sprzątającym

Jeden dostawca usług

W ramach stałej współpracy proponujemy kompleksową opiekę nad obiektem, dostarczając indywidualne i proekologiczne rozwiązania dla firm

EcoTreelux codzienne sprzątanie biura Warszawa

Konkurencyjne ceny

W 85 % jesteśmy bardziej konkurencyjni niż standardowa oferta, a propozycja optymalizacji podwyższa standard usługi oraz obniża koszty

Jedna faktura

Otrzymują Państwo jedną fakturę za wszystkie usługi lub dwie na życzenie. Nie muszą Państwo pamiętać o kilku rachunkach do zapłacenia. Stawiamy na wygodę i oszczędność