Ekologiczne utrzymanie czystości

Piszemy o sprzątaniu, nowościach i ekologii

Piszemy o profesjonalnym sprzątaniu biur, dzielimy się poradami i pewnymi wskazówkami związanymi z ekologicznym utrzymaniem czystości 

Ekologia i utrzymanie czystości

Wspólnie z nami chroń to co najcenniejsze! Naszym głównym celem jest działać na rzecz ekologii i promować zrównoważony rozwój oraz podnosić poziom świadomości ekologicznej. Skupiamy się na tym co jest istotne i ważne, aby w sposób mądry zminimalizować szkody, które mogą przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Założenia realizujemy poprzez propagowanie zasad racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi, wprowadzamy śmiałe i sprawdzone ekologiczne rozwiązania, dzięki temu podnosimy świadomość społeczną w odniesieniu do zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem wód, gleby, czy powietrza. Każde nasze działania mają wpływ na otaczający nas świat. Nasze codzienne nawyki, zachowania mogą mieć istotny wpływ na środowisko naturalne, w którym żyjemy.

EcoTreelux worki bio

22.02.2021 | EcoTreelux

Biodegradacja i dbanie o środowisko

Do codziennej pracy wykorzystujemy polimery biodegradowalne, które rozkładają się znacznie szybciej od tradycyjnych tworzyw sztucznych.

EcoTreelux segregacja

10.01.2021 | EcoTreelux

Segregacja obowiązek w każdej firmie

Rok 2019 rozpoczął się od zmian w zakresie segregacji, serwis EcoTreelux w standardzie segreguje odpady u źródła ich powstania.

EcoTreelux CO2

10.01.2021 | EcoTreelux

Ograniczenie emisji CO2 jaki ma związek ze sprzątaniem biura?

Ograniczamy zużycie energii, używając sprzętu i urządzeń wysokiej klasy energooszczędności. Klasa “A”.

EcoTreelux zasoby woda

10.01.2021 | EcoTreelux

Zasoby naturalne

Czy wiesz, że słodka woda stanowi ok. 3% wszystkich zasobów? Ich wielkość jest szacowana na 35 mln m3. Najwięcej słodkiej wody znajdziemy na Antarktydzie (lodowce i pokrywa śnieżna). Odpowiadamy na pytanie dlaczego ważne jest sprzątanie firm biorąc pod uwagę minimalne zużycie wody.

EcoTreelux plastik

06.01.2021 | EcoTreelux

Plastik w 2021 roku

Nowy podatek w UE od stycznia 2021 roku. Jak już wiemy, od stycznia 2021 roku zostanie wprowadzony nowy podatek. Zapłacą przede wszystkim ci, którzy kupują produkty w plastikowych opakowaniach.

pexels fauxels 3184657

20.12.2020 | EcoTreelux

Czyste biuro zwiększa produktywność w miejscu pracy

Standardowe biurko mieści ok. 800 rodzajów bakterii na odcinku 2,5 cm, jak wyliczyliśmy to prawie 14 razy więcej niż na desce sedesowej, za to telefony, z których korzystamy na codzień w swoim biurze mają ich już 16000 na 2,5 cm. 

Ekologicznie 9

15.12.2020 | EcoTreelux

Przedstawiamy 5 najważniejszych cech dobrej firmy sprzątającej

Przedstawiamy Państwu 5 najważniejszych cech dobrej firmy sprzątającej. Wierzymy, że wymienione cechy mogą pomóc w wyborze najlepszej firmy.

Canva Man Using Macbook While Holding Pen

10.12.2020 | EcoTreelux

Szukamy pracowników do serwisu sprzątającego

Jedną z najważniejszych rzeczy, która wpływa na jakość, ale i na wizerunek firmy sprzątającej, jest odpowiedni dobór pracownika. 

Zostaw numer kontaktowy, a oddzwonimy w godz. 09:00-17:00