Serwis sprzątający - w ramach stałej współpracy

Pranie i czyszczenie wykładzin dywanowych

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy naszym partnerom biznesowym ekologiczne pranie wykładzin biurowych 

Pranie wykładzin dywanowych

W ramach stałej współpracy oferujemy pranie i czyszczenie wykładziny biurowej w bardzo atrakcyjnych cenach za mkw. Rekomendujemy pranie wykładziny minimum raz w roku skuteczną i bezpieczną metodą półsuchą lub mokrą – w zależności od potrzeby i zabrudzenia. Tak jak w przypadku innych usług (np. serwis sprzątający, mycie okien), tak i w przypadku prania wykładzin dywanowych, usługę wykonujemy w oparciu o ekologiczne normy i tutaj mamy na myśli metodę oraz specjalnie, dedykowane do tego środki, które w sposób profesjonalny wypiorą wszelkie zabrudzenia oraz zadbają o środowisko naturalne. 

01

Metody prania

Pranie metodą półsuchą lub na mokro

Półsucha – dzięki tej metodzie nie przemaczamy i nie rozciągamy wykładzinę. Po wypraniu w ciągu kilku godzin materiał nadaje się już do użytkowania. Na mokro – proces jest bardzo prosty, maszyna piorąca wypłukuje zanieczyszczenia, które znajdują się na powierzchni. Średni czas schnięcia wykładziny dywanowej to kilka dni.

02

Cyklicznie pranie

Minimum raz w roku

Cykliczne pranie wykładzin dywanowych jest sposobem na dłuższe zachowanie ich w bardzo dobrej kondycji i wyglądu. Niestety regularne odkurzanie to za mało, dlatego rekomendujemy czyszczenie okresowe, minimum raz w roku, aby nasza wykładzina dłużej zachowała walory estetyczne – sprawdź serwis sprzątający

03

Bezpiecznie

Każdego rodzaju wykładzinę

Czyścimy w sposób ekologiczny i optymalny nie zużywając zbyt dużej ilości wody. Wszystkie zlecone usługi wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Każda z metod pozwala na skuteczne usunięcie plam np. z zeschniętej kawy, herbaty czy innych płynów oraz bardzo trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Serwis sprzątający

Dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniami

Tak jak w przypadku innych usług propozycję prania wykładziny oferujemy naszym partnerom biznesowym w ramach stałej i kompleksowej obsługi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując metodę działania i jedną z nich jest impregnacja wykładziny, którą możemy zastosować podczas cyklicznego mycia.

Co daje taka impregnacja? na pewno łatwiejsze jest bieżące odkurzanie oraz eliminowanie świeżych plam. Posiadamy wysokiej jakości urządzenia do czyszczenia mechanicznego wraz z środkami czystości, które w odpowiednich ilościach są bezpieczne dla ludzi, tkanin i środowiska naturalnego.

W każdym przypadku staramy się, aby usługa prania wykładziny była spójna z normami ekologicznymi, nie powodowała tzw. dyskomfortu i była jak najmniej odczuwalna dla użytkowników. Ważnym elementem samej usługi jest jej konkurencyjność i dlatego w ramach optymalizacji kosztów i stałej współpracy, oferujemy konkurencyjne ceny za mkw. Zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego - zamów online.

EcoTreelux - pranie wykładzin dla firm

Większość firm w swoich biurach posiada wykładzinę, która charakteryzuję się dobrymi właściwościami akustycznymi oraz posiada dużą odporność na zaplamienia i małą nasiąkliwość, która podczas użytkowania minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się w pracy. Utrzymanie w dobrej kondycji wykładziny dywanowej coraz utrzymanie jej w dobrym stanie nie jest skomplikowane, wystarczy cyklicznie (minimum dwa razy w roku przy intensywnym użytkowaniu) lub według potrzeb prać wykładzinę. Dlatego w ramach stałej współpracy i optymalizacji kosztów proponujemy naszym partnerom biznesowym dodatkową i konkurencyjną usługę prania wykładziny. 

0 +
Wypranych metrów wykładziny
0 +
Litrów zużytej wody
0 +
Ponad 10 lat doświadczenia

Warto wiedzieć!

Czyść regularnie wykładzinę, aby jak najdłużej wyglądała jak nowa, dzięki cyklicznemu czyszczeniu pozbywasz się brudu i przykrych zapachów oraz nieestetycznie wyglądających plam, a co ciekawe to poprawiasz jakość powietrza w pomieszczeniach oraz pozbywasz się wszelkich bakterii. W domowych warunkach można samemu zadbać o czystość – zachęcamy do zapoznania się z artykułem “Pranie wykładzin. Jak prawidłowo wyprać wykładzinę?“. Zachęcamy też do zapoznania się z propozycją ekologicznego utrzymania czystości oraz innymi usługami, które proponujemy w specjalnych cenach, naszym partnerom biznesowym.