2019 -2021 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

Oferujemy naszym partnerom ekologiczne i kompleksowe rozwiązania, które dotyczą specjalistycznych usług, wymagających zastosowania właściwych technologii, środków i sprzętu. Tak jak w przypadku utrzymania czystości i tutaj zwracamy szczególną uwagę na skład i środki, które dbają o środowisko naturalne i czyszczone powierzchnie. 

Usługi dodatkowe - sprzątanie Warszawa i inne miasta

Sprzątanie Warszawa

Usługi specjalistyczne

 

 

 

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i wciąż poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Do realizacji usług kierujemy zespół doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i uprawnienia do wykonywania specjalistycznych zadań. Dobieramy technologię, materiały, realizujemy usługę indywidualnie, w oparciu o nasze wytyczne i standardy z dbałością o szczegóły, i ekologiczne normy. 

Usługi oraz sprzątanie Warszawa i inne miasta, są realizowane przez pracowników EcoTreelux zgodnie z wcześniej przygotowanym zakresem, w oparciu o ekologiczne standardy. Dostarczamy wszelkie niezbędne materiały, sprzęt, czy środki czystości.  Działamy ekologicznie i elastycznie, dostosowujemy się do potrzeb i słuchamy naszych klientów. Często proponujemy alternatywne rozwiązania, którą wpisują się w naszą idee. W ramach stałej umyjemy przeszklenia, i okna wewnątrz jak i na zewnątrz (mycie wysokościowe, alpinistyczne), kilka razy w roku wypierzemy wykładzinę dywanową, dywany itp. oraz zaimpregnujemy kamień, wykładzinę PCV.

W ramach kompleksowej usługi utrzymania czystości

  • mycie okien - ekologicznie, skutecznie umyjemy różnego rodzaju okna wewnątrz jak i zewnątrz, w tym mycie alpinistyczne elementów szklanych, jak również nietypowych przeszkleń np. panele fotowoltaiczne.

  •  pranie dywanów, wykładzin i tapicerki - usługi realizujemy w oparciu o wiedzę i ekologiczne standardy. Stosujemy tylko takie rozwiązania, które są skuteczne, ale i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Po wykonaniu czyszczenia wystarczy około kilkunastu godzin, aby powierzchnia była czysta i sucha. 

 

  • renowacja i impregnacja podłoża - wyczyścimy zniszczone powierzchnie, zaimpregnujemy i odnowimy podłogę z kamienia, drewna, PCV, nałożymy powłokę i zabezpieczymy odpowiednio wyczyszczoną podłogę. 

 

  • utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych - działamy kompleksowo, sprzątamy chodniki, alejki, ciągi komunikacyjne, place, parkingi w tym podziemne, drogi dojazdowe oraz zajmiemy się pielęgnacją zieleni. 

 

  • czyszczenie elewacji i elementów konstrukcyjnych budynku - do każdej powierzchni i rodzaju zabrudzenia dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia. Przy oczyszczaniu elewacji np. graffiti biorąc pod uwagę względy estetyczne, rekomendujemy mycie całej powierzchni.

 

  • doczyszczanie i krystalizacja posadzek - kamiennych, marmurowych i betonowych. Technologię i materiały dobieramy w zależności od rodzaju posadzki oraz stopnia zabrudzenia. Po gruntownym doczyszczeniu rekomendujemy impregnowanie lub krystalizowanie, aby posadzka jak najdłużej zachowała estetyczny wygląd

 

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ