Ekologiczne utrzymanie czystości

Dezynfekcja biura

W ramach stałej współpracy w standardzie dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Szczegółowa dezynfekcja w ramach stałej współpracy utrzymania czystości lub jednorazowej usługi w przypadku wyłączenia z funkcjonowania pomieszczenia, w którym przebywał zarażony pracownik

Dezynfekcja biura w standardzie

Używamy środków do jednoczesnego mycia i dezynfekcji głównie powierzchni biurowych. Można stosować w obszarze medycznym, w gastronomi, domach opieki, sanatoriach, siłowniach, salonach fitness i SPA, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Nasze produkty posiadają działanie bakteriobójcze, prątkobójcze, drożdżakobójcze i wirusobójcze. Środki stosujemy na różne powierzchnie drzwi, szafy, stoły, blaty, podłogi. Możliwość zastosowania do wielu wrażliwych materiałów. Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni, wysoka redukcja ryzyka zakażenia. Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe (SARS-Cov-2, BVDV, Vacinnia, HBV, HIV, SARS, wirusy grypy typu A, Ebola), Adeno, Polio itp.

Wspólnie walczymy z COVID -19

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych

W ramach utrzymania czystości codziennie dezynfekujemy powierzchnie biurowe narażone na dotyk 

01

Dezynfekcja biur

Codziennie w firmie

Ogranicza rozprzestrzenianie się zarazków w przestrzeni biurowej. W bardzo dużym stopniu chroni nas i naszych współpracowników przed infekcjami. Dezynfekcje stosuje się zawsze, gdy istnieje podwyższone ryzyko zarażeniem się. Odkażamy powierzchnie szczególnie te, które są narażone na dotyk osoby zarażonej. Usuwamy nie tylko zarazki, ale i odciski palców, kurz, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w tym plamy i resztki jedzenia.

02

Środowisko

Zmniejszamy zagrożenie

Zwracamy szczególną uwagę na środowisko naturalne, dlatego w odpowiednich stężeniach staramy się minimalizować zagrożenie związane z zanieczyszczeniem zasobów naturalnych. Środki, które używamy do dezynfekcji są bezpieczne i co najważniejsze skuteczne w walce z COVID-19. Odpowiednia ilość środka nie powoduje skażenia wód. Na bieżąco monitorujemy stężenie preparatów używanych do dezynfekcji. 

03

STOP COVID

Przestrzeń biurowa

Jak wiemy wirusy potrafią utrzymać się bardzo długo, szczególnie w miejscach dotykowych. Rok 2019 spowodował, że zaczęliśmy się obawiać wirusów, szczególnie osoby pracujące w biurze. COVID-19 narzucił nowe standardy, nową jakość, która jest bardzo powiązana z regularną dezynfekcją. EcoTreelux w standardzie, bez dodatkowych opłat odkaża wszystkie powierzchnie biurowe narażone na dotyk. Wspólnie walczymy z COVID-19.

Dezynfekcja biur i serwis sprzatający

Bezpieczne biuro w standardzie

Od kwietnia 2020 roku wprowadziliśmy dodatkowe standardy związane z regularną dezynfekcją obiektów, które obsługujemy. Trzymamy się pewnych wytycznych i robimy to codziennie, ale też zdarzają się interwencje związane z szczegółową dezynfekcją w miejscu, w którym wystąpiło zagrożenie np. COVID-19. Do codziennej i profilaktycznej dezynfekcji używamy najlepszych na rynku sprawdzonych środków firmy Medisept, dedykowanych m.in. na SARS-Cov-2.

Dzięki naszym działaniom zabezpieczamy firmę oraz pracowników przed wirusami. W podstawowym zakresie proponujemy dezynfekcję i odkażanie powierzchni dotykowych i obszarów często używanych przez pracowników, pomieszczenia wspólne oraz przedmioty znajdujące się w firmie, które regularnie przecieramy środkiem dezynfekującym np. biurka, blaty, stoły, klamki, panele dotykowe, włączniki różnego rodzaju i inne miejsca, które poprzez dotyk mogą przenosić groźnego dla nas wirusa. 

Zabezpiecz firmę przed wirusami i bakteriami

Codzienna dezynfekcja i odkażanie równie ważne co dystans społeczny oraz obowiązek zasłaniania ust i nosa. Według najnowszych badań wirusy SARS-Cov-2 na niektórych powierzchniach może przetrwać nawet do 72 godzin. Dlatego wprowadziliśmy regularną dezynfekcje w ramach utrzymania czystości powierzchni dotykowych. Standardy bezpieczeństwa są dla nas o tyle istotne co usługa serwisu sprzątającego.  

Mycie dłoni

Jest jednym z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów. Profilaktyczne mycie może w sposób skuteczny zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Dezynfekcja dłoni

Preparaty do dezynfekcji używa się wtedy, gdy nie mamy dostępu i możliwości umycia dłoni. W zasadzie technika dezynfekcji jest bardzo podobna do mycia mydłem. Żele i płyny używamy w sytuacjach wyjątkowych.

EcoTreelux SARS-CoV-2 dezynfekcja pomieszczeń

Maseczki ochronne

To podstawa na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa czy innego groźnego dla zdrowia wirusa. Podczas kaszlu czy kichania powstają krople, które mogą przedostać się do organizmu przez oczy, nos lub usta.

Dezynfekcja elektroniki

Codziennie mamy kontakt z różnymi przedmiotami np. smartfonem, komputerem itp. Nasze dłonie są idealnym siedliskiem do rozwoju bakterii i wirusów, które możemy w banalny i nieświadomy sposób przenosić.