2019 -2021 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

 

Bezpiecznie i profesjonalnie

 

Wykładzina naturalna oraz syntetyczna nie stanowi dla nas problemu.

Tak jak w przypadku innych usług tak i tutaj czyścimy w sposób ekologiczny i optymalny nie zużywając zbyt dużej ilości wody. Staramy się dobrać taką metodę, która jest bezpieczna dla nas i czyszczonej powierzchni. Wszystkie zlecone usługi wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Każda z metod pozwala na skuteczne usunięcie plam np. z zeschniętej kawy, herbaty czy innych płynów oraz bardzo trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Czyszczenie wykładziny na mokro - proces jest bardzo prosty i na początku wykładzina dywanowa musi zostać odpowiednio odkurzona, aby można było nałożyć odpowiedni środek na czyszczoną powierzchnie. Maszyna piorąca wypłukuje zanieczyszczenia, które znajdują się na powierzchni. Średni czas schnięcia wykładziny dywanowej to 1 - 2 dni.

 

12

 

Wyczyszczonych plam na wykładzinie

26l

 

użytej wody

531

 

wypranych metrów wykładziny 

 

 

 

Tak jak w przypadku innych usług propozycję prania wykładziny oferujemy naszym partnerom biznesowym w ramach stałej i kompleksowej obsługi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując metodę działania. Posiadamy wysokiej jakości urządzenia do czyszczenia mechanicznego wraz z środkami czystości, które w odpowiednich ilościach są bezpieczne dla ludzi, tkanin i środowiska naturalnego. W każdym przypadku staramy się, aby nasze usługi były ekologiczne, nie powodowały tzw. dyskomfortu i były jak najmniej odczuwalne. 

 

Rekomendujemy pranie wykładziny minimum raz w roku skuteczną i bezpieczną metodą półsuchą lub mokrą - w zależności od zabrudzenia. Tak jak w przypadku innych usług, tak i pranie wykonujemy w oparciu o ekologię i tutaj mamy na myśli metodę oraz specjalne, dedykowane do tego środki, które profesjonalnie wypiorą wszelkie zabrudzenia oraz zadbają o środowisko naturalne.  
W ramach stałej współpracy oferujemy pranie i czyszczenie wykładziny biurowej.

W ramach stałej współpracy

Pranie i czyszczenie wykładzin dywanowych 

Pranie wykładzin dywanowych

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Warto wiedzieć

 

  • czyść regularnie wykładzinę, aby jak najdłużej wyglądała jak nowa

 

  • dzięki czyszczeniu pozbywasz się przykrych zapachów

 

  • czyszcząc pozbywasz się też nieestetycznych plam

 

  • poprawiasz jakość powietrza w pomieszczeniach

 

  • pozbędziesz się wszelkich bakterii

 

Skutecznie i cyklicznie

 

Wykładzina w biurze wygląda bardzo estetycznie kiedy jest czysta, jednak w zależności od koloru i struktury, w większości łatwo jest podatna na zabrudzenia. Cykliczne pranie wykładzin dywanowych jest sposobem na dłuższe zachowanie ich w bardzo dobrej kondycji i wyglądu. Niestety regularne odkurzanie to za mało, dlatego rekomendujemy czyszczenie okresowe, minimum raz w roku, aby nasza wykładzina dłużej zachowała walory estetyczne.

Pranie metodą półsuchą - dzięki tej metodzie nie przemaczamy i nie rozciągamy wykładzinę, która może być podatna na odkształcenia. Po wypraniu w ciągu kilku godzin materiał nadaje się już do użytkowania. Jest to metoda przyjazna dla nas i dla środowiska naturalnego. Odpowiednie dobrane środki są w stanie skutecznie wyeliminować widoczne plamy, bardzo krótkim czasie. Jets to metoda przez nas rekomendowana. 

 

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ